Klantenservice

Hoi, kan ik je helpen?
Wij zijn bereikbaar via:
  • Groot assortiment
  • Deskundig beplantingsadvies
  • Gratis aanhanger lenen
  • Bezorging in heel Nederland
  • Aanplanten mogelijk

Spiraea japonica ‘Albiflora’ Spierstruik

7,50

i
  • 6-8 / 35-40 = stamomtrek in cm (op 1m hoogte gemeten)
  • HO = hoogstam boom (hoge takvrije stam)
  • HA = halfstam boom (lage takvrije stam)
  • Geveerd = boom vanaf maaiveld vertakt
  • Spil = jonge boom met een dun stammetje
  • Container / cont. = boom in pot
  • Met kluit = boom met jutekluit
  • Draadkluit = boom met jutekluit en draadkorf
Bloemkleur: witBloeitijd: juni, juli, augustus, juni - augGrondsoort: alle grondsoortenBodemvochtigheid: droog, normaal, lichtvochtig, droog - lichtvochtigLichtbehoefte: halfschaduw, zon, zon - halfschaduwHoogte: 0.50 - 1 m
Offerte
Artikelnummer: SPJALBIF_44 Categorie:
  • Gratis aanhanger lenen
  • Bezorging in heel Nederland
  • Aanplanten mogelijk

Beschrijving

De Spiraea ‘Albiflora’ is een compacte spierstruik die enigzins bolvormig groeit. Hij blijft wat lager en dichter van structuur dan de witte Spiraea ‘Grefsheim’, en wordt daarom vaak als vakbeplanting toegepast. In de zomermaanden bloeit deze soort met witte bloemschermen. Een zeer sterke sierheester die in het vroege voorjaar flink teruggesnoeid mag worden, aangezien de Spiraea op eenjarig hout bloemen geeft.

Aanvullende informatie

maatkode

C3

De Spiraea 'Albiflora' is een compacte spierstruik die enigzins bolvormig groeit. Hij blijft wat lager en dichter van structuur dan de witte Spiraea 'Grefsheim', en wordt daarom vaak als vakbeplanting toegepast. In de zomermaanden bloeit deze soort met witte bloemschermen. Een zeer sterke sierheester die in het vroege voorjaar flink teruggesnoeid mag worden, aangezien de Spiraea op eenjarig hout bloemen geeft.

Waar kunnen we je bij helpen?

Vul het formulier in voor een offerte of meer informatie




    Ik ga akkoord met de privacy verklaring.