• Groot assortiment
  • Deskundig beplantingsadvies
  • Gratis aanhanger lenen
  • Bezorging in heel Nederland
  • Aanplanten mogelijk

Rosa (P) ‘The Fairy’ Trosroos

5,00

i
  • 6-8 / 35-40 = stamomtrek in cm (op 1m hoogte gemeten)
  • HO = hoogstam boom (hoge takvrije stam)
  • HA = halfstam boom (lage takvrije stam)
  • Geveerd = boom vanaf maaiveld vertakt
  • Spil = jonge boom met een dun stammetje
  • Container / cont. = boom in pot
  • Met kluit = boom met jutekluit
  • Draadkluit = boom met jutekluit en draadkorf
Bloemkleur: roze, lichtrozeBloeitijd: juni, juli, augustus, september, oktober, november, juni - novLichtbehoefte: halfschaduw, zon, zon - halfschaduwHoogte: 50 - 60 cm, 50 cm, 60 cm
Offerte
Artikelnummer: ROFAIRY_44 Categorie:
  • Gratis aanhanger lenen
  • Bezorging in heel Nederland
  • Aanplanten mogelijk

Beschrijving

De Rosa ‘The Fairy’ is een prachtige laagblijvende trosroos met roze bloemen. Met zijn beperkte eindhoogte van maximaal 50cm is dit een echte vakbeplanter die van juni tot oktober gevulde bloemen geeft die rijkelijk in trossen bloeien. Jaarlijks in het vroege voorjaar de takken terugknippen, de oudste takken zelfs tot vlak boven de grond om hergroei te bevorderen.

Extra informatie

pa_maatkode

C1.5

De Rosa 'The Fairy' is een prachtige laagblijvende trosroos met roze bloemen. Met zijn beperkte eindhoogte van maximaal 50cm is dit een echte vakbeplanter die van juni tot oktober gevulde bloemen geeft die rijkelijk in trossen bloeien. Jaarlijks in het vroege voorjaar de takken terugknippen, de oudste takken zelfs tot vlak boven de grond om hergroei te bevorderen.

Waar kunnen we je bij helpen?

Vul het formulier in voor een offerte of meer informatie




    Ik ga akkoord met de privacy verklaring.